У пекарни для приготування ватрушок вытратылы 24 кг сыру. На це пишла одна третя всього сыру, що був у пекарни. На приготування пасок вытратылы ще 36 кг сыру. Скилькы килограмив сыру залышилося в пекарни?

+4
Ответы (1)
  1. 15 февраля, 06:42
    0
    1) 24+36=60 (кг) - всього сиру

    2) 60:3=20 (кг) - залишилось