У пекарни для прыготування ватрушок вытратылы 24 кг сыру. На це пишло одна третя всёго сыру, що був у пекарни. На прыготування пасок вытратылы ще 36 кг сыру. Скилькы килограмив сыру залышилося в пекарни?

+3
Ответы (1)
  1. 27 октября, 06:35
    0
    24*3=72

    24+36 = 60

    72-60=12