У ящику було 12 кг картопли. На приготування сниданку вытратылы 2 кг картопли, а на прыготування обиду-3 кг. Скилькы килограмив картопли залышылося в ящыку?

+4
Ответы (1)
  1. 18 июня, 00:32
    0
    1) 12-2=10 (кг) картопли

    2) 10-3=7 (кг) картопли залишилося в ящику