У сетки було 12 кг картопли На приготування сниданку витратили 2 кг картопли а обиду - 3 кг Скильки килограмив картопли залишилося в ситцы План розвязування: 1) Скильки килограмив картопли пишло на приготування сниданку та обиду? 2) Скильки килограмив картопли залишилося в ситцы?

+3
Ответы (1)
  1. 24 августа, 18:04
    0
    1) 2+3=5 (кг) - ушло на сниданок 2) 12-5=7 (кг) - осталось