у пекарни для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру. на це пишла одна третя всего сиру шо було у пекарни. на приготування пасок витратили ще 36 гк сиру скильки кг сыру залишилося у пекарни

+3
Ответы (2)
  1. 18 января, 10:54
    0
    24*3=72 (кг) было сыра в пекарне

    24+36=60 (кг) потратили

    72-60 = 12 (кг) осталось в пекарне

    Ответ: 12 кг сыру залишилося у пекарни
  2. 18 января, 12:08
    0
    24*3=72 кг - было сыра в пекарне

    24+36=60 кг - потратили

    72-60=12 кг - осталось в пекарне