У пекарни для приготуваня ватрушок витратили 24 кг сиру. на це пишло одна третя всього сиру. що був у пекарни.

на приготуваня пасок витратили ще 36 кг сиру. скильки кг сиру залишилось в пекарни?

+2
Ответы (1)
  1. 5 апреля, 02:49
    0
    24*3=72 кг сиру - було

    24+36=60 кг - потратили

    72-60=12 кг - залишилося