Задача: у пекарни для приготування ватрушок витратили 24 кг сиру. на це пишла 1/3 цього сиру що був у пекарни. на приготування пасок витратили ще 36 кг сиру. ск кг сиру залишилося в пекарни?

+3
Ответы (1)
  1. 28 апреля, 15:26
    0
    Вродь так

    1) 24 х3=72 (кг) всего сыра

    2) 72-24-36=12 (кг) осталось