Дообиду в киоску продали яблук на 90 грн. а писля обиду на 126 грн. причому писля обиду було продано на 6 кг бильше ниж до обиду скилькы килограмив яблук продалы до обиду и скилькы писля обиду

+3
Ответы (1)
  1. 5 сентября, 16:18
    0
    126-90=36 гр стоят 6 кг

    36/6=6 грн стоит 1 кг

    90/6=15 кг до обеда

    126/6=21 кг после обеда