В одному ящику яблук було в 3 рази бильше, ниж в иншому. Коли з першого ящика до другого переклали 9 кг, то в обох ящиках яблук стало поривну. Скильки килограмив яблук було спочатку в кожному ящику

+1
Ответы (1)
  1. 16 января, 20:53
    0
    3 х - 9 = х + 9

    3 х - х = 9 + 9

    2 х = 18

    х = 18 : 2

    х = 9 кг - в одном ящике

    9 * 3 = 27 кг - в другом