у 2 кошиках було 20 груш. коли з першого кошика взяли 4 груш, в обох кошиках груш стало поривну. скильки груш було в кожному кошику спочатку?

+5
Ответы (2)
  1. 5 сентября, 10:38
    0
    1 способ

    20 - 4=16

    16/2 = 8

    Ответ в первом было 12 груш, а во втором 8

    2 способ

    х - груш во 2 кошике

    х + 4 - груш в первом

    х + х + 4=20

    2 х + 4=20

    2 х=20-4

    2 х=16

    х=16/2

    х=8

    8+4=12

    Ответ в первом было 12 груш, а во втором 8
  2. 5 сентября, 12:26
    0
    В одном ковшике 8 груш, в другом 12 груш