першого дня туристи подолали 15 км запланового шляху другого дня у 3 рази бильше ниж першого а третього дня у 2 рази бильше ниж першого и другого яку видстань подолали туристи за 3 дни

+1
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 20:27
    0
    1) 15 * 3 = 45 км - во второй

    2) 15 * 2 = 30 км - в третий

    3) 15 + 45 + 30 = 90 км - за 3 дня

    Ответ 90 км