За чотири дни подорожи синбад море плавець проплив 546 миль за другий день вин проплив у 4 рази бильше ниж за перший за третий у 3 рази бильше ниж за перший а за четвертй у 5 рази бильше ниж за перший скильки миль проплив синбад кожного дня

+3
Ответы (1)
  1. 27 апреля, 09:47
    0
    Х+4 х+3 х+5 х=546

    13 х=546

    х=546:13

    х=42 миль-в 1 день.

    4 х=4*42=168 миль-во 2 день.

    3 х=3*42=126 миль-в 3 день.

    5 х=5*42=210 миль-в 4 день.