За перший день у мазазини продали 615 кг яблук. за другий-у 5 разив менше ниж за перший а за третий - у 3 рази менше ниж за другий. Скильки яблук було подано в мазазини за 3 дни? только на украинсков

+2
Ответы (1)
  1. 22 января, 03:13
    0
    1. 615/5=123

    2. 123/3=41

    3. 615+123+41=779 кг