На вулици 4 будинки видстань вид пешого до другого будинку доривнюе 100 м вид другого до третього на 20 м менше ниж до другого а третього до четвертого у 10 раз менше ниж вид першого до другояка видстань вид першого будинку до четвертого умова и ответ

+2
Ответы (1)
  1. 13 марта, 08:51
    0
    1) 100-20=80 (м) вид другого до третьего;

    2) 100:10=10 (м) - вид третьего до четвертого;

    3) 100+80+10=190 (м) - вид першого до четвертого