протягом рьох днив у магазини продали 126 кг цукру. Першого дня продали 44 кг, другого-на 8 кг менше, ниж першого, а третього-решту. Скильки килограмив цукру продали третього дня?

+1
Ответы (2)
  1. 23 октября, 08:14
    0
    44-8=36 кг продали во 2 день

    126-44-36 = 46 кг сахара продали в 3 день

    Ответ 46 кг
  2. 23 октября, 09:24
    0
    44-8=36 кг

    126-44=82 кг

    82-36=46 кг

    ответ: 46 кг