Довжина першого видризка складае третю четверту частину вид довжини другого видризка. Довжина другого видризка, у свою чергу, у 2 рази бильша за довжину третього видризка. Довжина третього видризка на 4 см коротша, ниж довжина четвертого видризка. Довжина четвертого видризка доривнюе 10 см.

+5
Ответы (1)
  1. 5 марта, 01:22
    0
    Четвертый - 10 см

    Третий 10 - 4 = 6 (см)

    Второй 2 * 6 = 12 (см)

    Первый 12 : 4 * 3 = 9 (см)

    Если нужно всего то 10 + 6 + 12 + 9 = 37 (см)