одна друга бильше чим 200 м чы менше? дви шостыз бильше чым 45 хвылын чи менше? 4 год менше чы бильше чим пять шостыхдобы? одна пята менше чы бильше 2000 г? пять десятых хвылын бильше чи менше 40 секунд? 20 год менше чи бильше дви восьмых добы? 10 год менше чы бильше дви третих добы? тры четвертых добы бильше чы менше 18 год? тры десятых год бильше чы менше 40 хв? одна пята км бильше чы менше 200 м? чотыры сотых км бильше чы менше 20 м? я есче ны написала = больше или менше или =

+1
Ответы (1)
  1. 3 апреля, 02:01
    0
    14=12445-51251=512512

    отсюда будет 141-124124151=