Разложите на множители многочлен 9p^2-9

+2
Ответы (2)
  1. 22 января, 14:53
    0
    9p^2-9=9 (p^2-1) = 9 (p-1) (p+1)
  2. 22 января, 15:08
    0
    9 р^2 - 9 = (3 р-3) (3 р+3)