Вычисли 3/5+4/15; 2/7+5/28; 3/22+6/11; 3/4+3/20;

+5
Ответы (1)
  1. 7 мая, 08:23
    0
    3/5+4/15=9/15+4/15=13/15

    2/7+5/28=8/28+5/28=13/28

    3/22+6/11=3/22+12/22=15/22

    3/4+3/20=15/20+3/20=18/20=9/10