Звести подибни доданки - 4x+11x+35x-38x

+5
Ответы (2)
  1. 26 августа, 18:04
    0
    -4 х+11 х+35 х-38 х=46 х-42 х=4 х

    х=4
  2. 26 августа, 18:26
    0
    -4x+11x+35x-38x=x * (-4+11+35-38) = 4x