Упростите выражение:

а) 2 (3-x) - (8+x)

б) - 4 (y + 5) + (12-y)

+3
Ответы (1)
  1. 26 мая, 20:29
    0
    А) 2 (3-х) - (8+х) = 6-2 х-8-х=-2-3 х

    б) - 4 (у+5) + (12-у) = - 4 у-20+12-у=-5 у-8