4• (0,8 х-0,25 у) - 0,7• (2 х-3 у) =

Если х=0,25

у=-0,6

+1
Ответы (1)
  1. 15 мая, 11:35
    0
    3,2x-y-1,4x+2,1y = 1,8x+1,1y

    1,8*0,25-1,1*0,6 = 0,45-0,66 = - 0,21