Вычисли: (13-4) * 4=9*6-33=

6*2+5*3=41+9*4=

(19-9) * 2=3*7+24=

6*3+5*4=95-3*4 =

+1
Ответы (2)
  1. 16 мая, 01:27
    0
    28=21

    27=77

    20=45

    38=83
  2. 16 мая, 02:37
    0
    (13-4) * 4=9*6-33=9*4=54-33=36=21

    6*2+5*3=41+9*4=12+15=41+36=27=77

    (19-9) * 2=3*7+24=10*2=21+24=20=45

    6*3+5*4=95-3*4=18+20=95-12=38=83