Помогите Упростите: 5 (3-х)

+4
Ответы (2)
  1. 24 ноября, 23:26
    0
    X (5+3) = 8x

    Jdu y ycukskwjzicujcxiyggs. Shxjnck.
  2. 25 ноября, 00:51
    0
    Вот:

    5 (3-х) = 5*3-5 х=15-5 х