1) С = ?

D = 8 см.

2) S = ?

D = 2 см.

3) У Романа 3 види марок

Про птахив - 30 м.

Про тварин - 40 м.

Про авто - 50 м.

+5
Ответы (1)
  1. 19 февраля, 16:27
    0
    C = πD

    1) C = 3,14*8 = 25,12 см

    2) C = 3,14*2 = 6,28 см

    3) вопрос какой?