Вычисли. 2•4 = 3•2 2•8 9•2 18:2 12:2 20:2 8:2 5•2 7•2 6:2 10:2

+2
Ответы (1)
  1. 3 мая, 15:43
    0
    2*4=8

    3*2=6

    2*8=16

    9*2=18

    18:2=9

    12:2=6

    20:2=10

    8:2=4

    5*2=10

    7*2=14

    6:2=3

    10:2=5