40000-39968+71-4*2*3328:5.

+2
Ответы (1)
  1. 8 декабря, 00:33
    0
    1) 4*2=8

    2) 8*3328=26624

    3) 26624:5=5324,8

    4) 40000-39968=32

    5) 32+71=103

    6) 103-5324,8=-5252,8