Вычесли 37 + (66-28) - (30-23) (80-46) + (90-64) 54+16-39+48 75-49-14+36

+4
Ответы (1)
  1. 31 марта, 15:59
    0
    37 + (66-28) - (30-23) = 68, (80-46) + (90-64) = 60,54+16-39+48=79,75-49-14+36=42