59 * (536-78769/347) + 69898-82320/84<87250

+2
Ответы (1)
  1. 3 ноября, 00:01
    0
    1) 78 769:347=227

    2) 536-227=309

    3) 82 320:84=980

    4) 59*309=18 231

    5) 18 231+69 898=88 129

    6) 88 129-980=87 149

    87 149<87 250 на101