На початку новчального року в новий школи було 320 дивчаток и 350 хлопчикив. протягом року прыйнялы ще 110 учнив. скильки всього учнив стало в школи?

+1
Ответы (2)
  1. 29 июня, 20:31
    0
    1) 320+350=670 (уч) - на початку року всього

    2) 670+110 = 780 (уч)
  2. 29 июня, 23:09
    0
    1) 320+350=670 (уч) в начали нового року

    2) 670+110=880 (уч) всего

    Ответ: 880 учеников