У класи було 22 хлопчика и 16 дивчаток. 20 хлопчикив и 10 дивчаток вийшли на подвиря. кого больше залишилося в класи хлопчикив чи дивчаток? у скильки разбив больше?

+5
Ответы (1)
  1. 30 мая, 06:07
    0
    1) 22-20=2 осталось хлопцев

    2) 16-10=6 осталось девочек

    6 больше 2 значит больше девочек

    6/2=3 в 3 разы.