Задача на ривняння. у класи навчаеться 35 учнив. дивчаток на 9 менше ниж хлопчикив. скильки в класи хлопчикив.

+2
Ответы (1)
  1. 16 января, 08:19
    0
    Х + (х+9) = 35 2 х=35-9 Х=26:2 Х=13