У класи 12 хлопчикив, а дивчаток у 2 рази менше. Скильки дитей разом у класи

+3
Ответы (2)
  1. 10 января, 18:43
    0
    1) 12/2=6 (чел) - девочек

    2) 12+6=18 (чел) - всего

    Как прям в моем классе : D
  2. 10 января, 19:32
    0
    12 / 2=6;

    12 + 6=18 - детей всего в классе