Перше число 800, друге - у 2 рази менше за перше, а трете - в 4 рази менше за друге. Знайди трете число. Перше число 60, друге - у 3 рази менше за перше, а трете - у 4 рази менше за друге. Знайди трете число.

+5
Ответы (1)
  1. 14 декабря, 03:19
    0
    800/2=400 второе

    400/4=100 третие

    60/3=20 второе

    20/4=5 третье