Це ривняння е линийным x²=7x

+4
Ответы (1)
  1. 4 сентября, 03:17
    0
    X^2=7x

    x^2-7x=0

    x (x-7) = 0

    x=0 или x-7=0

    x=7

    ответ: 0,7