Розвязати ривняння: 864: (7 х+3) = 36; 1431: (363-8 х) = 53; 3168: (1032-19 х) = 72: Розвязати ривняння 13 (х+22) - 97=293;

25 (х-46) - 24=201

+2
Ответы (1)
  1. 21 декабря, 18:31
    0
    864: (7 х+3) = 36

    7 х+3=864:36

    7 х+3=24

    7 х=24-3

    7 х=21

    х=21:7

    х=3

    Проверка:

    864: (7*3+3) = 36

    864: (21+3) = 36

    864:24=36

    36=36

    1431: (363-8 х) = 53

    363-8 х=1431:53

    363-8 х=27

    8 х=363-27

    8 х=336

    х=336:8

    х=42

    Проверка:

    1431: (363-8*42) = 53

    1431: (363-336) = 53

    1431:27=53

    53=53

    3168: (1032-19 х) = 72

    1032-19 х=3168:72

    1032-19 х=44

    19 х=1032-44

    19 х=988

    х=988:19

    х=52

    Проверка:

    3168: (1032-19*52) = 72

    3168: (1032-988) = 72

    3168:44=72

    72=72

    13 (х+22) - 97=293

    13 (х+22) = 293+97

    13 (х+22) = 390

    х+22=390:13

    х+22=30

    х=30-22

    х=8

    Проверка:

    13 (8+22) - 97=293

    13*30-97=293

    390-97=293

    293=293

    25 (х-46) - 24=201

    25 (х-46) = 201+24

    25 (х-46) = 225

    х-46=225:25

    х-46=9

    х=9+46

    х=55

    Проверка:

    25 (55-46) - 24=201

    25*9-24=201

    225-24=201

    201=201