Розвяжить ривняння: 1) 609: (4 х+2+15 х) = 29: Розвязати ривняння: 864: (7 х+3) = 36; 1431: (363-8 х) = 53; 3168: (1032-19 х) = 72: Розвязати ривняння 13 (х+22) - 97=293; 25 (х-46) - 24=201

+4
Ответы (1)
  1. 30 июня, 19:09
    0
    609: (4 х+2+15 х) = 29

    609: (19 х+2) = 29

    19 х+2=609:29

    19 х+2=21

    19 х=21-2

    19 х=19

    х=19:19

    х=1