зробити ривняння 1 ривняння 121: (x-45) = 11

2 ривняння (х-12) : 10=4

+4
Ответы (2)
  1. 23 октября, 08:19
    0
    1) 121: (х-45) = 11

    х-45=121: 11

    х-45=11

    х=45+11

    х=56

    Ответ: 56

    2) (х-12) : 10=4

    х-12=4*10

    х-12=40

    х=40+12

    х=52

    Ответ: 52
  2. 23 октября, 09:17
    0
    Х-45=121:11

    х-45=11

    х=45+11

    Х=56