розвяжить ривняння 9 х+4=48-2 х

+3
Ответы (2)
  1. 12 марта, 07:40
    0
    9 х+4=48-2 х

    11 х=48-4

    х=44:11

    х=4

    9*4+4=48-2*4

    40=40
  2. 12 марта, 09:14
    0
    9 х+4=48-2 х

    9x+2x=48-4

    11x=44

    x=4