Тема: Роскрывання дужок перед яким стоить знак, + 1) - 0,24 - (5,6-а) 2) 4,1 - (5,2+6-1,5 3) - (-5+а) - 7,21 Розвяжить ривняння 4) 5+х=7,8 5) 4-х=-1,2

+4
Ответы (2)
  1. 28 декабря, 20:19
    0
    1) - 0,24 - (5,6-а) = - 0,24-5,6+а=-5,84+а

    2) 4,1 - (5,2+6-1,5) = 4,1-5,2-6+1,5=5,6-11,2=-5,6

    3) - (-5+а) - 7,21=5-а-7,21=-2,21-а

    4) 5+х=7,8

    х=7,8-5

    х = 2,8

    5) 4-х=-1,2

    х=4+1,2

    х=5,2
  2. 28 декабря, 22:27
    0
    1) - 0,24 - (5,6-а) = - 0,24-5,6+а = - 5,84+а

    2) 4,1 - (5,2+6-1,5) = 4,1-5,2-6+1,5 = - 1,1-6+1,5 = - 7,1+1,5 = - 5,6

    3) - (-5+а) - 7,21 = 5-а-7,21 = - 2,21-а

    4) 5+х=7,8

    х=7,8-5

    х=2,8

    Проверка: 5+2,8=7,8

    5) 4-х=-1,2

    х=4+1,2

    х=5,2

    Проверка: 4-5,2=-1,2