28*3y-35y+15+40y если y=9

+5
Ответы (2)
  1. 13 июля, 00:03
    0
    28*3*9-35*9+15+40*9 = 816
  2. 13 июля, 00:10
    0
    28*3 у-35 у+15+40 у=89 у+40=89*9+40=841