1) - 9 х (3 х-8 у) + 4 (11 х-2 у) если х=-1, 3, у=2,2

+5
Ответы (1)
  1. 9 июля, 20:55
    0
    1) - 9 х (3 х-8 у) + 4 (11 х-2 у) = - 27 х^2+72 у+44 х-8 у=27 х^2+44 х+64 у=27•1,69+44• (-1,3) + 64•2,2=45,63-42,7+140,8=143,73