Рещити уранения - 3x+5=-7

+1
Ответы (2)
  1. 6 марта, 22:17
    0
    -3 х+5=-7

    -3 х=-7-5

    3 х=12

    х=4
  2. 6 марта, 23:17
    0
    -3x+5=-7

    -3x=-12

    x=4

    x=4