Ширина прямокутника 13 см а довжина у2 рази бильша. знайди периметер прямокутника

+5
Ответы (2)
  1. 21 октября, 06:02
    0
    Длина равна=13*2=26 см. Периметр=2 * (ширина+длина) = 2 * (13+26) = 78 см.

    Ответ: 78 см.
  2. 21 октября, 06:58
    0
    13*2=26 см_ друга сторона

    р = 13+26+13+26=78 см