Довжина рямокутника 12 см. а ширина на 4 см. меньша. Знайди площю прямокутника обчисли його периметр ... Ширина прямокутника 6 см. а довжина у 2 рази бильша. Обчисли площюрямокутника знайди його перимтр.

+4
Ответы (1)
  1. 16 июля, 01:08
    0
    1

    1) 12 - 4 = 8 см - ширина

    2) 12 * 8 = 96 см² - площадь

    3) (12 + 8) * 2 = 20 * 2 = 40 см - периметр

    2

    1) 6 * 2 = 12 см - длина

    2) 12 * 6 = 72 см² - площадь

    3) (12 + 6) * 2 = 18 * 2 = 36 см - периметр