Довжина прямокутника доривнюе 11 см, Вона на 7 см бильша, ниж ширина. Знайди ширину прямокутника, Обчисли його периметр.

+2
Ответы (1)
  1. 30 ноября, 05:14
    0
    11-7=4 см ширина

    Р=2 (11+4) = 30 см