Длина прямокутныка доривнюе 11 см. вона на 7 см бильша, ниж ширина. знайди ширину прямокутныка. обчисли його периметр.

+4
Ответы (1)
  1. 20 октября, 13:03
    0
    1) 11-7=4 (см) - ширина 2) 11+4=15 (см) - периметр