Периметр прямокутника дорывнюэ 22 см а його довжина 8 см, Накресли цей прямокутник ы обчисли його площю

+5
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 11:19
    0
    1) 8•2=16 (см) - довжины. 2) (22-16) : 2=3 (см) - Ширина. 3) Sпрямоугольника=а•в=8•3=24 (см2)