Довжина прямокутника доривнюэ 9 см, а ширина - на 6 см менша, ниж довжина. Накресли прямокутник. Знайди його периметр

+3
Ответы (1)
  1. 16 июня, 13:19
    0
    P = (a+b) 2

    1. 9-6 = 3

    2. (9+3) * 2=24