Довжина прямокутника 5 см, а ширина на3 см менша. накресли прямокутник. знайди периметр

+5
Ответы (1)
  1. 13 марта, 11:21
    0
    5-3=2 (см) - ширина

    5+5+2+2=14 (см) - периметр